MSK BASKETBOL EKİBİ, BAŞKETTEN GALİP DÖNDÜ... | MERSİN MOZAİK

MSK BASKETBOL EKİBİ, BAŞKETTEN GALİP DÖNDÜ...

MSK BASKETBOL EKİBİ, BAŞKETTEN GALİP DÖNDÜ... mersinmozaik.com

Başantrenör Can Sevim, “Kazanmaktan başka hiçbir düşüncemiz yoktu. Bu şekilde net bir galibiyet aldığımız için çok memnunum ama  galibiyetten çok, yaptığımız agresif savunma mutlu etti. Yeni bir yılda, yeni bir takım ile yepyeni bir başlangıç yapıyoruz ve devamını getireceğiz...”

-CARETTALAR, MKE ANKARAGÜCÜ KARŞILAŞMASINDAN GALİP AYRILDI...

-CARETTALAR, MKE ANKARAGÜCÜ’NÜ 92-67 YENDİ...

MSK Erkek Basketbol Takımı, Türkiye Erkekler Basketbol Ligi’nde yeni karşılaşmasını MKE Ankaragücü İkon Menkul ile gerçekleştirdi. Rakibini 92-67’lik farkla yenen Carettalar, Ankara’dan galibiyetle döndü.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Erkek Basketbol Takımı, Türkiye Erkekler Basketbol Ligi’nde yeni karşılaşmasını MKE Ankaragücü İkon Menkul ile gerçekleştirdi. Başkent Ankara’da TOBB ETÜ Spor Salonu’nda oynanan maçta, Carettalar rakibini 92-67 yendi.

Sahaya tempolu çıkan MSK Basketbol Ekibi, ilk çeyreği 17-13 önde kapattı. Oyunun devamında geriye düşerek ilk yarıyı 39-35 geride kapatan MSK ekibi, üçüncü çeyrekte oyunu toparlayarak periyodu 50-62 önde bitirdi. Tempolu oyununu maç sonuna kadar sürdüren Carettalar, 92-67’lik sonuçla Ankara’da galibiyeti yaşadı.

Maç sonucunda değerlendirme yapan Başantrenör Can Sevim, “Kazanmaktan başka hiçbir düşüncemiz yoktu. Bu şekilde net bir galibiyet aldığımız için çok memnunum ama  galibiyetten çok, yaptığımız agresif savunma mutlu etti. Yeni bir yılda, yeni bir takım ile yepyeni bir başlangıç yapıyoruz ve devamını getireceğiz...” dedi.