CHP’nin Mezitli seçim koordinasyon merkezi açıldı... | MERSİN MOZAİK

CHP’nin Mezitli seçim koordinasyon merkezi açıldı...

CHP’nin Mezitli seçim koordinasyon merkezi açıldı... mersinmozaik.com

CHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Ahmet Serkan Tuncer de çiftçisi, genci, esnafı ve emeklisi ilee hep beraber kazanacaklarını, Mezitli’yi beraber yöneteceklerini vurguladı.

40 MAHALLENİN 40’INA EŞİT HİZMET GÖTÜRECEĞİZ...

Cumhuriyet Halk Partisi Mezitli Belediye Başkan Adayı Ahmet Serkan Tuncer, çiftçinin, esnafın, emeklinin zorlandığı her anda yanlarında olacaklarını belirterek, “40 mahallenin 40’ına eşit hizmet götüreceğiz. Sosyal demokrat belediyecilik anlayışını huzur içerisinde yaşamamızı sağlayacağız...” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Mezitli Belediye Başkan Adayı Ahmet Serkan Tuncer, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ve CHP Mezitli İlçe Başkanı Ulaş Yılmaz’ın katılımıyla Mezitli Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışı gerçekleşti.

Açılışa Mezitlililer yoğun ilgi gösterdi.

Başkan Seçer, CHP’li hiçbir belediye başkan adayının kimsenin arkasına sığınmadığına vurgu yaptı.

MEZİTLİ’DE AHMET SERKAN TUNCER KAZANACAK...

Seçimi kazanacaklarını söyleyen Başkan Seçer, “Mezitli’de Ahmet Serkan Tuncer de kazanacak, çok büyük bir oy oranıyla kazanacak. Mersin’de Vahap Seçer kazanacak, tarihi bir farklı kazanacak. Bu iddiayı da buradan ortaya koyuyoruz...” dedi.

CHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Ahmet Serkan Tuncer de çiftçisi, genci, esnafı ve emeklisi ile hep beraber kazanacaklarını, Mezitli’yi beraber yöneteceklerini vurguladı.

“40 MAHALLENİN 40’INA EŞİT HİZMET GÖTÜRECEĞİZ...”

Gece gündüz demeden çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacaklarını anlatan Tuncer, “Herkese eşit hizmet anlamında sadece 1-2 mahalleye değil, 40 mahallenin 40’ına eşit hizmet götüreceğiz. Çiftçinin zorlandığı her anında yanında olacağız. Esnafımızın her derdine en önce biz koşacağız. Emeklinin rahat geçinmesi için elimizden ne geliyorsa bizler yapacağız. Sosyal demokrat belediyecilik anlayışını huzur içerisinde yaşamamızı sağlayacağız. Mezitli’yi sizlerin desteğiyle Mersin’in parlayan bir yıldızı, Türkiye’de örnek gösterilen bir kent haline getireceğiz. Kıymetli Büyükşehir Belediye Başkanımız Vahap Seçer’in Mersin’e katkıları hiçbir zaman tartışmaya açık bile değildir. Bunu herkes böyle bilsin. Bu güzelliğe güzellik katmak için bir oy Büyükşehir’de Vahap Seçer Başkanıma, bir oy da şahsıma istiyorum...” diye konuştu.