BAŞKAN YILDIZ’DAN, ŞEHİT ANNESİ RABİA BULUT’A “ANNELER GÜNܔ ZİYARETİ... | MERSİN MOZAİK

BAŞKAN YILDIZ’DAN, ŞEHİT ANNESİ RABİA BULUT’A “ANNELER GÜNܔ ZİYARETİ...

BAŞKAN YILDIZ’DAN, ŞEHİT ANNESİ RABİA BULUT’A  “ANNELER GÜNܔ ZİYARETİ... mersinmozaik.com

Yıldız; “Büyükşehir Belediye Başkanımız Vahap Seçer ile birlikte bu binayı sizler için düzenleyeceğiz. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Mersin Şubesi’ne tahsisini yapacağız. 15 ya da 20 Haziran’da bu binaya taşıyacağız. Bundan sonra da hep beraberiz...”

Mersin’in merkez ilçe Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız, Şehit Astsubay Kıdemli Başçavuş Hüseyin Bulut’un annesi Rabia Bulut’u evinde ziyaret etti.

Her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanan Anneler günü dolayısıyla yaptığı ziyarette Başkan Yıldız, 2019 yılında şehit düşen Hüseyin Bulut’un annesi Rabia Bulut’a çiçek takdim ederek, elini öpüp Anneler Günü’nü kutladı.

Şehit annesi Rabia Bulut ise Başkan Yıldız’a bu anlamlı ziyaretinden dolayı teşekkür ederek; “Oğlum beş yıl önce şehit oldu. Ziyaretleriniz beni mutlu ediyor. Sizlerin sayesinde ayaktayım. Allah sizlerden razı olsun...” dedi.

BAŞKAN YILDIZ, ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER İÇİN VERDİĞİ DERNEK SÖZÜNÜ YERİNE GETİRDİ...

Şehit annesi Rabia Bulut ile sohbet ederek hal ve hatırını soran Başkan Yıldız ise şehit aileleri ve gaziler için yeni bir hizmet binası tahsis ettiklerinin müjdesini verdi.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Mersin Şubesi’ne, Sağlık Mahallesi’nde bulunan Adnan Kahveci Parkı içerisindeki binayı tahsis ettiklerini kaydeden Başkan Yıldız; “Büyükşehir Belediye Başkanımız Vahap Seçer ile birlikte bu binayı sizler için düzenleyeceğiz. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Mersin Şubesi’ne tahsisini yapacağız. 15 ya da 20 Haziran’da bu binaya taşıyacağız. Bundan sonra da hep beraberiz...” diye konuştu.